Çin Metal Boru Yatağı Üretici

Çin Bazhou Jingyi demir yatak Co, Ltd

Haberler

September 18, 2019

Jingyi Mobilya, size uygun bir çift kişilik demir yatağı nasıl seçeceğinizi öğretir

Bir: Çift kişilik demir yatağın orijinal malzemesi yüksek kaliteli karbon çeliğinden yapılmıştır.

 

İki: Çift katmanlı demir yatağı, pas önleme amacına ulaşmak için üretim sürecinde pas sökme, yağ giderme ve fosfatlama işlemine tabi tutulur.

 

Üç:Demir yatağın yüzeyi daldırma işlemini benimser.Firmamızın demir yatağı çevre koruma sertifikasını geçmiştir, bu nedenle çevre koruma açısından garantilidir.

 

Dört:Demir yatağın yapısı esas olarak vida konsolidasyonu ve doğrudan yerleştirmeyi içerir.Vida birleştirme türü, yatak başını ve yatak çerçevesini birleştirmek için vidalar ve somunlar kullanır;doğrudan yerleştirme tipi, yatak başlığına kare bir oluk takmaktır.Çerçeve sütununda kare bir sütun vardır, ekipmanı tamamlamak için kare sütunu kare yuvaya yerleştirmeniz yeterlidir.

 

Beş: Çift katmanlı demir yatakların sınıflandırılması açılı demir yataklar, yuvarlak boru demir yataklar ve kare boru demir yataklar olarak ayrılabilir.

 

Altı:Genelde ürettiğimiz çift katmanlı demir yataklar, köşebent yataklar, yuvarlak boru demir yataklar ve kare boru demir yataklardır.Renkler çoğunlukla gri ve beyazdır ve çelik borunun kalınlığı daha kalındır.Demir yatak ne kadar kalınsa, güç o kadar büyük olur.
 

İletişim bilgileri